Eşti îi căutarea unui loc de muncă? Noi angajăm recepţioneră!

Cabinet Stomatologic Dr. Carol Reves angajează recepţioneră
Ce responsabilităţi vei avea?
1. Întâmpinarea pacienţilor şi oferirea informaţiilor solicitate de către aceştia
2. Înregistrarea, programarea şi evidenţa pacienţilor
3. Oferirea de îndrumări şi materiale informative pacienţilor
4. Preluarea apelurilor telefonice şi a corespondenţei
5. Organizarea agendei cabinetului stomatologic
6. Facturarea şi încasarea banilor de la pacienţi
7. Gestionarea şi actualizarea bazei de date a cabinetului
8. Alte sarcini de recepţie / secretariat specifice domeniului stomatologic
Care sunt valorile care te recomandă pentru acest post?
1. Zâmbetul şi voia bună sunt cele mai importante atuuri care te vor ajuta ca recepţioneră
2. Vei avea nevoie de bune abilităţi de comunicare, pentru a înţelege cât mai bine nevoile pacienţilor şi pentru a-i îndruma corect
3. Indiferent de experienţa anterioară, trebuie să fii dispusă să înveţi. Pentru că învăţând continuu, vom creşte împreună
4. Lucrul în echipă şi susţinerea colegilor sunt esenţiale pentru acest job!
5. Competenţele de operare pe calculator şi de gestionare a unei baze de date sunt obligatorii
6. Alte abilităţi necesare sunt: punctualitatea, atenţia sporită la detalii, răbdarea şi perseverenţa
7. Experienţa nu este obligatorie, însă cei şapte ani de acasă – da!

Ce oferim?
1. Salariu fix
2. Bonusuri de performanţă
3. O bibliotecă cu multe cărţi pe care să le citeşti – nu toată ziua, dar în fiecare zi
4. Şef bun şi înţelegător
5. Atmosferă de lucru plăcută
6. Seriozitate

Dacă anunţul nostru vorbeşte despre abilităţile tale şi despre ceea ce îţi place să faci, te aşteptăm în echipa noastră.

Trimite-ne un e-mail cu CV-ul tău (împreună cu o fotografie şi cu contul de Facebook) la adresa contact@carolreves.ro până la data de 31 ianuarie 2016

Nu uita să ne trimiţi în e-mail şi răspunsul tău la întrebarea: De ce crezi că eşti potrivită pentru acest loc de muncă?

Te rog, un #SHARE. Poate ai un o prietenă care caută un astfel de #job. Îţi mulţumesc!